Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 20:59   #20
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
O matko 100 zł za takie cos? :O
To nie jest ani estetyczne,ani poprawnie zbudowane.
Ja bym na twoim miejscu poszła tam na reklamacje, chociaz dziwi mnie że nie powiedziałaś jej tego od razu ze nie podoba ci sie ten efekt
Wiesz co, teraz jak na nie patrze tez sie dziwie.

Ale, z jednej strony niechce tlumaczyc swojej glupoty, ale z 2 strony to jak tak mnie zagadywala,tlumaczyla czemu takie szerowkie itp, to jakos porzymknelam na to oko.

Na koncu jak piłowała juz zrobionego pazokcia to myslalam ze skoruguje wszytskie wady. W trakcie nic mnie nie bolalo,szczyplao wiec totalnie uspilo czujnosc laika

No tak sie nie stalo, a moze to smieszne, ale jak skonczyla i tak z daleka sie popatrzylam na efekt, to niewydawal mi sie zly....a wrecz spoko W domu zaczelam ogladac zbliska, porownywac z wiazazem...i dopiero dotarło. I jak uslyszalam cene to tez otrzezwialam.

I niewiem jak czy 2 raz bym poporstu tez bez slowa zaplacila i wyszla.Nieumiem jakos tak zaprotestowac,wole wyjsc i robic antyreklame poprostu
. Bo niewiem jak moze wygladac reklamacja, swiadkow nie bylo, ja sie na pazurkach total nie znam.
Balabym sie, ze udowodnilaby mi, ze sie nie myli.
Szczegolnie ze na necie to pelno takich kulfonow ( i jeszcze gorszych) utwierdzilo by ja w swojej racji, ze moje sa w sumie fajne.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry Pokaż wiadomość
te żelki są okropne wyglądają na takie za 30 zł, ja nie jestem po żadnym kursie i paznokcie robię tylko sobie ewentualnie koleżance ale nigdy bym nie wpadła na pomysł żeby pokrywać widoczne spod tipsa ogryzki białym żelem w ogle co za pomysł żeby nakładać na ogryzki tipsy!! według mnie nie ma dla nich ratunku trzeba się wybrać do dobrej sprawdzonej stylistki najlepiej jak będziesz mogła oglądnąć jej prace np. na zdjęciach, najbardziej mnie wkurzają właśnie takie kobietki które robią coś takiego a są po kursach (domyślam się że jakiś miała jesli przyjmowała w jakimś salonie jeśli dobrze zrozumiałam), nazywają się stylistkami i biorą za swoje "piekne" paznokcie grubą kasę a jest ogromna nagonka na dziewczyny które nie były na żadnym kursie ale robią paznokcie o niebo lepsze
yy zelki ? Nieznam sie, ale tam jest tips,pokryty czyms bialym,bezowym i lakierem z uv.

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
okropne są, krzywe jak cholera
pozatym pierwsze slysze ze frencz musi byc do zrobiony co konca naklejenia tipsa?!jesli chodzilo o to ze dziewczyna nie umie go odpowienio przepilować to żle, a jeśłi nie posiada kamuflarzu to też zle ;/
masz racje
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując