Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-02, 22:25   #29
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
masakra ale trzeba było od razu krzyczeć jak powiedziała że będzie na Twoje pazurki przyklejać tipsy bo na takie się NIE PRZYKLEJA. tylko formy nic innego a ten french masakra i co to za łopaty. Podejrzewam że takie same a nawet lepsze zrobiłaby Ci jakaś kumpela która dopiero się uczy bo na taką pracę to wygląda. Jedyne czego mogę pogratulować to tego że zapłaciłaś 100 zł i nic nie powiedziałaś no i że jeszcze nie dotarłaś tam z reklamacją :P
A skad moglam wiedziec, co sie gdzie nie przykleja,lub gdzie sie przykleja? Przeciez sie na tym nie znam Predzej zmatowila,odkazila,skorki wyciete...WYbacz, ale ja w tym niesiedze, i nie podejrzewalam,ze babka odwali taka chałe. Szczegolnie ze z 10 dyplomow na scianie wisialo To tak jak w przysłowiu,ze gdyby czlowiek wiedzial ze upadnie, to by siedział na tyłku.

A po 2, to zakladajac watek nie bylam pewna czy na 100% sa takie koszmarne jakie sa.
I jak ma wygladac taka reklamacja? Nie mam paragonu,ani nic. Niesiedze czesto na paznokciowym, ale chetnie poczytam jak reklamowac takie sprawy i rzadac zwrotu kasy. Zawsze mi sie wydawalo,ze jego podstawa jest paragon ;/ a ja nie mam nic.


raspberry
Sorrki ze z opoznieniem. Tak wycinała. Wole to robic sama...ale jak sie uparła:P
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-07-02 o 22:30
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując