Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy przetłuszczające sie a jednocześnie przesuszone - czy to się nie wyklucza?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-11, 07:03   #22
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Włosy przetłuszczające sie a jednocześnie przesuszone - czy to się nie wyklucza

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Aferka mam do Ciebie prośbę. Widzę, że też jesteś z Katowic, więc jak znajdziesz gdzieś tę maskę to napisz proszę mam podobny problem jak Ty, więc też by mi się przydała
Kupiłam wczoraj w Skarbku ( na drugim piętrze) . A podobno są rówież w Auchanie.
Zastanawiałam sie nawet czy nie kupić od razu 2 skoro sa takie problemy z jej kupieniem, ale postanowiłam wypróbować najpierw jedną.
Teraz mi powiedzcie, czy stosujecie ją po każdym myciu? Ja zawsze myje włosy rano więc nie bardzo mam czas, żeby paradować z maseczką na głowie przez ok 10 minut ( a czytałam, że dziewczyny polecają, żeby trzymac ją jeszcze dłużej). Czy wystarczy po każdym myciu jakiaś inna odżywka a tę maskę zastosować np. raz na tydzień? Będą efekty czy raczej nie?
Kupiłam też w Rossmanie szampon Babydream, ale trochę boje się tego wyciągu z rumianku. Po pierwsze - mam ciemne włosy i wolałabym żeby takie zostały, po drugie swego czasu rumianek delikatnie mnie uczulał. Nie była to jakaś dramatyczna reakcja, ale jednak. Czy szampon Bebe z Barwy tez zwiera rumianek?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując