Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 14:37   #3098
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A korektor z Kryolanu? Ten trojkolorowy? Co o nim myslicie?

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Pod oczy korektor na pewno powinien byc jasniejszy.
wlasnie ze nie. ostatnio nawet na wizazu tu pisalo, ze korektor nigdy nie powinien byc jasniejszy bo oczy wygladaja na zmeczone i ja sie z tym zgadzam bo u mnie jest spora roznica, jak uzywalam takiego jasnego to wygladalam delikatnie piszac "zle", teraz mam ciemniejszy i kolor wyrownuje sie do odcienia calej twarzy i nie widac zadnych sincow

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
korektor ciemniejszy od podkładu? pierwsze słyszę, ale może takie są teraz trendy w makijażu
Touche Eclat jest między innymi pod oczy, ma za zadanie rozświetlać, nie warto chyba robić sobie ciemnych podkówek pod oczami
ja mam numer 1, ale jestem dość blada i lekko różowawa, dla mnie ten kolor jest super
sprawdza się tez na małych syfkach, ale głównie używam go pod oczy właśnie
pozdrawiam
to nie jest zaden trend w makijazu wiem, ze korektor pod oczy nigdy nie powinien byc jasniejszy od odcienia podkladu i calej twarzy, no tak jakbysmy na jakies niespodzianki dawaly o wiele jasniejszy korektor. Przeciez to widac od razu podobno ogolnie 01 jest lepsza od 02 bo ladniej sie wtapia wlasnie dzieki temu rozowemu odcieniowi, ja mam ta 02 i wydaje sie czasami calkowicie biala:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując