Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoś juz coś wie-tusz MF Masterpiece
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-23, 15:43   #11
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czy ktoś juz coś wie-tusz MF Masterpiece

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Szczoteczka jest poprostu boska. To pierwsza szczoteczka która wychodzi z opakowania z dokładnie taką ilością tuszu jaka jest potrzebna do pomalowania oczu. Nie trzeba jej wycierać o szyjkę opakowania ani o nic innego. Dla samej szczoteczki warto kupić to cudo. Rozdziela pięknie, o grudkach czy owadzich nóżkach mowy nie ma. Ślicznie unosi rzęsy.
A teraz o samym tuszu. Moim zdaniem należy on do kategorii natural look. Mam deklikatne rzęsy i na nich spisuje się świetnie, podkreśla, lekko wywija, ładnie otwiera oko. Pogrubienie i wydłużenie minimalne, dlatego na mocny efekt nie ma co liczyć. Nakładam na górne rzęsy 2 warstwy i efekt jest naprawdę dziewczęco- świeży. Nic teatralnego. Ale za to właśnie go cenię.
Większość tuszy obciąża mi rzęsy, a ten jest lekki jak piórko, nie skleja, rzęsy pozostają elastyczne. Jest też szalenie trwały, nie osypuje się.
Faktycznie szkoda, że pojemność taka mała. Chyba skuszę się na jeszcze jeden ( na zapas)
Uf ale się rozpisałam. Nie wiem czy jest sens dodawać recenzję na KWC?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując