Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-18, 22:06   #1
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Exclamation

Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!


Problem polega na tym, że mam 17 lat cerę tłustą z wypryskami i jeszcze więcej zmarszczek!!!!! Wiem, że to straszne, oprócz tego, że o depresję przyprawiają mnie wypryski, to one przynajmniej znkną. Zmarszczki są najgorsze przy oczach, bardzo głębokie, jak u mojej 41 letniej matki, wielka głęboka przez całe czoło linia i 2 mimiczne przy ustach;((((((! Boję się używać coś pod oczy oprócz krenów nawiżających bo co będzie za lat 10?????nie ma sensu za wcześnie podobno używać środków przeciw zmarszkowych bo później nie zadziałają....Zmarszczki pojawiy się na skutek szybkiej utraty wagi i na pewno do tego j eszcze od środków wysuszający na trądzik co nie zmienia faktu, że nie mam pomysłu jak z nimi walczyć!!!czy może mi ktoś coś poradzić???kremy/sposoby pielęgnacji/ zabiegi???
*sprawdziłam czy wcześniej był tai post .nie znalazłam!
* do buzi używam 3 kroków cinique(typ 3),matujący krem LRP,punktowo LRP,benzacne,emulsja na noc iwostinu maseczki z glinek i podkład e.lauder double stay(pisze to, w celu spr. czy nie ma to wpływu na zmarszczki)
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując