Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porównanie: The Parfum Charlesa Jourdana, Narciso Rodriguez For Her, Desnuda Ungaro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-06, 23:04   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Porównanie -The Perfume Charlesa Jourdana, Narciso Rodriguez For Her, Desnuda Ungaro

Tetmo, ja mam wszystkie zapachy z wymienionych przez Ciebie i wszystkie zresztą są bliskie memu sercu - dziś juz jestem po kąpieli i nie będę się psikać do snu, bo mnie drugi dzień migrena (lekka już) dręczy, ale jutro moge Ci coś więcej napisać.
I witam i pozdrawiam lokalnie - jak ktoś nie wie, gdzie coś zdobyć w Trójmieście, powinien śmiało uderzyć do mnie wszak gdańszczanka od pokoleń i doskonale wiem, co gdzie w trawie piszczy Od razu Ci powiem, że Jourdan był w obu Olimpiach - musiałabyś sprawdzić, czy jeszcze mają, coś mi świta że perfumerie się go pozbywały, wyprzedawały - na bank zapach jest wycofywany, bo sama marka Jourdan dogorywa - a już na pewno i na bank znajdziesz The Perfume w perfumerii w Sopocie - Styl, tuż przed Mandrynką. Desnuda jeszcze do niedawna była w Douglasie (Carrefour) i chyba w Sephorze w Auchan (prawie pewna). Na Narciso musisz poczekać, ciągle go nie ma w sklepach jeszcze
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując