Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-18, 14:12   #10
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Cytat:
Napisane przez nan
Wiesz Beatko - też się zaczęłam zastanawiać, czy to aby nie jest reakcja na retinaldehyd w Ysthealu, bo moja skóra po oczami dosłownie posypała się w bardzo krótkim czasie. Z drugiej strony zastanawiam się, czy aby nie jest za późno na to pogorszenie. Ysthealu używam już dobre 4 miesiące (teraz zrobiłam sobie przerwę na leczenie odwodnienia po Daxie).
A ja bym nie rezygnowała z Ystheala. 16 tygodni, to krótko, jeśli chodzi o stosowanie "retinolowca". Tylko oprócz niego jeszcze sobie coś pożądnie nawilżającego lub natłuszczajacego nakładaj pod oczy.
Ja tak robię od lutego (czyli ponad 8 miesięcy) i zaczynam powolutku (!) widzieć efekty.

A jeśli "skóra po oczami dosłownie posypała się w bardzo krótkim czasie", to raczej wskazuje na chwilowe przesuszenie, czyli coś do "odkrecenia".
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując