Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-18, 14:08   #3
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Jeśli jesteś wiecznym smutasem, narzekasz i ciągle mówisz jaka jesteś beznadziejna to myślę, że mimowolnie odsuwasz faceta od siebie. Wiadomo każdy ma lepsze i gorsze chwile w życiu, ale najważniejsze to umieć się cieszyć z tego co się ma. Może Twój facet po prostu już nie może znieść wiecznie płaczliwej, niezadowolonej z siebie kobiety i zastanawia się czy naprawdę chce spędzić całe życie z kimś takim...jeśli zalezy ci na nim naprawdę to postaraj się pokazać również swoje pozytywy. Mam wrażenie, że nosisz w sobie presję, że w wieku 26 lat powinnaś już być mężatką i że jeśli teraz rozstaniecie się to zostaniesz starą panną. Jeśli chcesz być z nim tylko z obawy, że "w tym" wieku nie znajdziesz nikogo to nie jest to właściwe podejście, takie małżeństwo nie będzie szczęśliwe. Spróbuj wymienić swoje pozytywne cechy, czym się interesujesz, co chciałabyś robić, bo póki co Twój post nakreśla sylwetkę mazgaja stroniącego od ludzi, czepiającego się o byle co. Jestem pewna że tylko taka nie jesteś,k w końcu Twój facet zwrócił na Ciebie uwagę, bo... no właśnie co??
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora