Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-18, 15:58   #6
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Tesz jak sobie z czyms nie radze - to placze ale wiadomo nie w kazdej sytuacji ale trudno tu wymienic konkretnie w jakich. no np jak mnie ktos zawiedzie a ja staralam byc fair...Watpie czy isnieja tacy ludzie co maja zelazne serca i nie obchodzi ich nikt i nic i niewylewaja lez... Placzliowsc jest do bani ale trzeba sobie radzic. ja z reguly placze jak mnie nikt nie widzi ale najgorzej ze jak wpadne w ta depresje to placze pol dnia Mi tez chlopak powiedzial ze mam jestem zbyt miekka co wg niego bylo ujma Bylo mi tak przykro. powiedzial mi ze woli twarde...Tylko najlepsze jest to ze mial kiedys taka dziewczyne -w jego mniemaniu twarda i dala mu tak ostro w dupe. Zdradzala i miala gdzies jego uczucia... Potem rzucila..Wiec same widzicie. Wrazliwym sie tylko dostaje za to ze chca kochac i maja slodkei serduszko. Rozstanie z nim bardzo przezylam nawet teraz jeszcze to we mnie tkwi chociaz minelo juz pol roku-jak jakas zadra i zniechecilam sie do zwiazkow...
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora