Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-18, 21:43   #7
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Ja też jestem taką wrażliwą osobą i zdarzało się, że mój TŻ mi mówił, że przesadzam i najczęściej tak było. Jeśli chodzi o nieudane dzieciństwo to miała podobną sytuację do Twojej i wiem, że nie da się wypłakać raz a dobrze, ale nie wszyscy to rozumieją. Mój TŻ też miał z tym problemy, ale w końcu zrozumiał, że od czasu do czasu to boli bardziej niż zwykle. Nie potrafiłabym być z kimś kto nie jest dla mnie oparciem. Ani z kimś kto uważa, że wszystkie kobiety są
Cytat:
NORMALNE, RADOSNE, PRACA IM SIE W REKACH PALI - GOTUJA, SPRZATAJA I SA SWIETNYMI KOCHANKAMI
i jeszcze zawsze piekne i seksowne Istne żony ze Stepford. Nie pasuje mi podejście Twojego TŻ. A podejścia raczej nie zmienisz. Zmień faceta Choć jestem młodziutka znam dużo osób w Twoim wieku i starszych, które nawet nie myślą o związkach. Mój brat ma pierwszego synka w wieku 33 lat, a jego panienka 29. Więc nie tkwij w tym związku tylko dlatego, że się starzejesz i zostaniesz starą panna!
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora