Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-19, 14:21   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Cytat:
Napisane przez sunrise150
D jednak on uparcie mi wmawia ze ja jestem ewenementem! ze inne kobiety ktore zna sa NORMALNE, RADOSNE, PRACA IM SIE W REKACH PALI - GOTUJA, SPRZATAJA I SA SWIETNYMI KOCHANKAMI- w przeciwienstwie do mnie
za takie cos dostałby ode mnie walizke i won niech idzie do takiej idealnej .


Cytat:
Napisane przez sunrise150
Jak to jest z Wami? czy ten z ktorym jestescie obecnie szczesliwe, tez byl dopiero ktoryms z kolei facetem? Przyznam, ze mam juz dosc szukania i bardzo chcialam zeby to moj obecny chlopak byl tym na cale zycie...a jednak...
umawiam sie z chlopakami od 15 roku zycia ,wiadomo na poczatku bzdurki sercowe ,potem troche dłuższe zwiazki(jakies deklaracje słowne padały) ale przyznam sie stala w uczuciach nie byłam

najdłuzszy zwiazek przed obecnym to 9 miesiecy widywalismy sie tylko w weekendy.

obecny trwa juz 7 rok.

nie ma sensu marnowac życia na cos "byle jakiego" ,bo za 20 lat bedzie sie tego żałowało i nie bedzie sie mialo sily i odwagi na nowe zycie i związek.

daj sobie szanse na prawdziwa milosc,szacunek i wspolne sprzatanie,gotowanie i super sex pomiedzy brudnym garami
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora