Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-20, 13:43   #14
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

rozumiem cię dokładnie jak to jest jak związek z którym wiązałaś jakieś nadzieje sie rozpada .... choć z drugiej strony jeśli czujesz że coś jest nie tak i związek się rozlatuje to nie wiem czy jest sens sklejania go na siłę - będzie tylko więcej zalu bólu i rozczarowania - choć to trudne pozwól mu umrzeć śmiercią naturalną (jeśli już nie ma żadnych szans na naprawę)

ja sama jakiś czas temu rozstałam się z facetem i powiem ci ze liczyłam się z tym że to wcześniej czy pózniej się rozpadnie - to była tylko kwestia czasu - bo nasz związek (o ile wogóle to można tak nazwać) opierał się na dziwacznych zasadach - on był niby zakochany a ja sama nie wiedziałam czego chcę i chyba byłam z nim bo tak mi było wygodnie i odpowiadała mi świadomość że jest gdzieś ktoś kto mnie niby kocha a ja jestem tak naprawdę sama i mogę robić co chcę bo spotykaliśmy się bardzo rzadko ze względu na jego pracę....

i nie żałuję że to się rozpadło - widocznie tak miało być. Myślałam że może jak ta chwila nadejdzie będzie mi jakoś smutno, nie wiem może trochę żal tych wspólnych chwil, a okazało się że przeszłam przez to bezboleśnie i bez żadnych łez wylanych itd...

Mój przyjaciel powiedział mi kiedyś że nie ma co załować takich sytuacji bo z każdej z nich wychodzisz mądrzejsza, silniejsza i z większym doświadczeniem a prawdziwa miłość i tak cię znajdzie czy ci się to podoba czy nie ... a co twojego "ciężkiego" charakterku to ja mam identycznie jak ty i myślę ze jeśli twój Tż nie akceptuje cię w pełni razem z twoim paskudnym charakterkiem to czas najwyższy zmienić go na lepszy model - bardziej przystosowany do ciebie ....
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora