Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-23, 09:51   #15
sunrise150
Raczkowanie
 
Avatar sunrise150
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

juz na dniach skoncze ten zwiazek jednak nie jest to zbyt latwe, zwlaszcze ze bardzo go kochalam... chyba ostatnio on zabil jednak we mne ta milosc i teraz jestem jakas zobojętniala ( powiedzial mi ze jest ze mna chujowo w lozku !!!!!! a na pytanie czy zna radosna, gotujaca, sprzatajaca i super we lozku kobiete - odpowiedzal " moja byla taka byla" to mnie tak cholernie zabolalo, ze zaczelam plakac " a on na to " no i czego beczysz, zamiast sie wziac w garsc i cos z tym ( znaczy sie z lozkiem) zrobic ty sie zalamujesz!" szok! normalnie nie pozwole siebie nie szanowac ani tak sie traktowac! Ciekawe czemu po 3 latach jego eks go zostawila i odeszla do innego ( mysle ze tez tak jak i na mnie na nia krzyczal, uzwywal wulgaryzmow i moze nie powzalal na bycie soba, na placz kiedy chciala plakac i nie mial dla niej zrozumienia - ludzkiego zrozumienia - tak kochanie, wiem ze ci ciezko, ale masz mnie i razem damy rade - takich slow nigdy nie uslyszalam!) z drugiej strony zaczynam watpic czy facet moze byc i facetem (czyli kochankiem, partnerem) i przyjacielem... po raz II widze ze chyba nie .. ze oni sa strasznymi egoistami! owszem nie chce generalizowac, ale sama juz zaczynam watpic czy kiedys spotkam kogos ktor mnie zrozumie choc w czesci..
na szczescie nie mam cisnienia na kolejny zwiazek bo zasada klin kilnem nie jest najlepsza...

tak mi przykro ze po raz kolejny mi nie wyszlo, ze nie docenial jak wiele mial, kochajaca go, wierną kobiete ( choc teraz mam watpliwosci czy faceta nalezy zapewniac o swojej wiernosci bo widze ze to dziala odwrotnie - oni chyba potrzebuja takiej niewiadomej, ze nie wiedza czy ona odejdzie czy nie, czy go zdradzi czy nie... takiej adrenalinki ) . staralam sie by facet nie byl dla mnie calym swiatem i zadbalam o swoje przyjaznie, dbalam bysmy mieli dla siebie swobode, nie bylam zaborcza tak jaki kiedys z moim eks.. jednak on tego chyba nie zauwazyl
sunrise150 jest offline Zgłoś do moderatora