Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-24, 08:42   #18
sunrise150
Raczkowanie
 
Avatar sunrise150
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Ja jestem jednak zdania ze facet nie moze byc lekarstwem na całe zło...czesto zadawalam sobie pytanie dlaczego tak czesto teraz rozpadają sie małzeństwa.. dlaczego faceci zdradzają czesciej... no i myslę, choc moze sie mylę, ze zbyt wiele kobiet popelnia ten sam błąd - FACET JEST DLA NIECH CALYM SWIATEM NIEMALŻE - kobiety separują sie od swoich przyjaciolek, zaniedbują je, znajomych, zaniedbują swoj wlasny swiat- swoje hobby itd. i wszystkim dziela sie wlasnie z facetem... i drobnymi torskami i tymi wiekszymi.. i w pewnym momencie - oni nie wytrzymują- szukają innej, ktora ich az tak nie obciąza wszystkim... najgorszy blad to to ze my traktujemy ich przez pryzmat kobiecosci -a przeciez ich psychika jest tak odmienna i warto ja poznac by umiec dobrze z nimi rozgrywac.... w sumie to moja teoria, wiec trudno powiedziec, czy tak jest w rzeczywistosci.
w moim zwiazku jednak jest za duzo krytyki mojej osoby, za duzo oczekiwan, a za malo starn z jego strony.. i nie moge sie dzielic z nim tymi wiekszymi torskami.. dlatego odchodze...
sunrise150 jest offline Zgłoś do moderatora