Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-24, 08:55   #19
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Unhappy Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

moj związek też jest na skraju cały czas się do siebie nie odzywamy, każdy ma żal do drugiej osoby o coś... wczoraj zostałam posądzona o brak wsparcia. Nic mi nie mówi, że ma problemu w pracy, na studiach i oczekuje mojego wsparcia, kiedy mi o niczym nie mówi!! więc skąd mam wiedzieć że ma problemy?? na dodatek był niemiły od samego początku kiedy wrócił z pracy, a później jakby nigdy nic chciał "pieszczot". Kiedy ja dałam mu do zrozumienia że nic z tego to się jeszcze bardziej obraził i powiedział że jestem egoistką i że myślę tylko o sobie. Mam już tego dość. On mysli cały czas że jest ideałem, że wszystko robi dobrze i wszystkie problemy są przeze mnie. A to nie prawda! to on zachwuje się hamsko, jest dla mnie niemiły i mam wrażenie że mnie po prostu nie szanuje. WIęc nie potrafię udawać że nic się nie dzieje i robić wszystko czego on tylko zapragnie. Na dodatek on chce żądzić w naszym związku. Już mu powiedziałam niejednokrotnie że on nie jest królem a ja jego podwładną, tylko jesteśmy na równi. On tego po prostu nie kapuje. JUż mam dość tego toksycznego związku. Za dużo złych chwil razem przeżyliśmy żeby teraz moglo być dobrze.
Ostatnio chciałam już z nim zerwać, to płakał mi do sluchawki żeby mu to powiedziała wprost że to koniec i już więcej go nie zobaczę. Mówił że mnie kocha....
Nie wiem co robić!!!! nie potrafię odejść od niego bo on zaraz płacze, jest mi go żal, mam nadzieję że wszystko się jeszcze poukłada... czasami rzeczywiście jest dobrze między nami, ale czasami jest okropnie. więc nie wiem na co się zdecydować. Jesteśmy ze sobą 3,5 roku i nie potrafię odejść...
Co robić??? kochane poradźcie coś bo jestem załamana..
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora