Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-24, 12:13   #23
sunrise150
Raczkowanie
 
Avatar sunrise150
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Szemreolin i Tysiulko - to co piszecie - skad ja to znam!!!! Czy faceci wogole potrafia przyznac sie do wlasnych bledow? czy potrafia przeprosic ze sa dla nas chamscy za nic czasem.. Zaczynam w to watpic. dlatego zalozylam ten watek, w nadziei ze wypowie sie jakas kobietka, ktora znalazla faceta z ktorym mozna sie dogadac i ktory jest dla niej czuly i nie krzyczy na nia jak jest jej smutno i nie kaze sie wziac w garsc! Nie potrafie na zawolanie sie wziac w garsc... oczekuje slow: kochanie jestem przy tobie...itd. Szemreolin - wiem, ze tesknisz - ale chyba nie za nim - a za byciem kochaną przez męzczyznę... ja sie wlasnie zastanawialam, ze jak teraz odchodze- tyez bede tesknic- ale - do cholery! - za czym?? za takim traktowaniem mnie? za ponizaniem, ze jestem ch... w lozku! bede tesknic za kochajacym mezczyzna.. ale bede sobie to starc sie rekompensowac wspanialymi przyjaciolmi, ktorych mam. No i jest we mnie wiara mimo wszystko , ze spotkam kogos, kto doceni mnie tak naprawdę! i nie czekam tu na ksiecia z bajki... moze odezwie sie tu ktoras z Was, ktora jest naprawde szczesliwa.. w koncu tyle osób bierze śluby.. wystarczy spojrzec na forum wizazowe...
sunrise150 jest offline Zgłoś do moderatora