Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-24, 14:48   #27
sunrise150
Raczkowanie
 
Avatar sunrise150
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

jak to czytam to normalnie wierzyc mi sie nie chce! Caly moj zwiazek - to ja funduje bilety do kina, to ja staram sie wymyslic cos zeby nie bylo nudno...i dokladnie to co mowi Butterlfy - sytuacja czasem bywa u mnnie ciezka, bo cos tam sie zdarzy - ja placze ze on mnie nie wspiera - to on mnie oskarza ze ja mam jazdy i ze on to pierd.... a tak de facto on ma 30 lat a jest chlopczykiem, ktoremu mamusia najlepiej niech gotuje obiadki, kobieta niech mu zrobi dobrze - a sam palcem nie ruszy zeby zadbac o zwiazek...tylko oskarzenia pod moim adresem i 75 % winy po mojej stronie. owszem bywa u nas fajnie - ale czesciej jest nie fajnie i nie wmoi mi ze to ja jestem za to winna - wina na pewno jest po srodku! generalnie to jego ciagle gapienie sie na inne kobiety (nawet w mojej obecnosci - co prawda zaakceptowalam to bo mi wytlumaczyl ze wszyscy faceci "tak mają") spowodowalo ze czuje sie nieatrakcyjna, tak dawno nikt mnie nie adorowal, nikt nie flirtowa. A on jest zbyt pewny swego - to mnie wkurza! ( a na moje oznajmianie juz kilka razy ze to koniec - tez jest - to ok odejdz! i nigdy nawet o mnie nie zawlaczyl - a ja po tygodniu wracalam bo balam sie ze go strace!) Teraz jest inaczej - nie chce go i zabil we mnie uczucie tyekstem ze jestem ch.. w lozku! ... zanim go poznalam uwazalam sie za fajna, inteligentma, zadbana kobietke - a teraz - - same kompleksy! Dosc tego. Postaram sie wziac za wlasne zycie!
sunrise150 jest offline Zgłoś do moderatora