Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 14:53   #28
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: rozstanie z facetem- czy ktoras tez to przezywa?

Ja z kolei nie zapomne jak mi mój eks powiedział, że jak dostał umowe o prace to tera zarabia wiecej niż ja. Miałam wrażenie, że ma z tego ogromną satysfakcje, po tych wszystkich latach jak ja zarabiałam a on nie. Tyle, ze ja przez 2 lata zarabiałam 1000 zł netto i pracowałam w miejscu, które nienawidziłam. I nigdy nie czułam jakiejś chorej satysfakcji z tego, że ja mam pieniądze a on nie. Modliłam sie wręcz (chociaż jestem ateistką ) żeby on dostał jakąś pracę i żeby sie to wszytsko skończyło.

Najgorsze jest to, że jak on już zaczął miec pieniądze to strasznie mnie rozliczał. Jak nie miał kasy to obiecywał mi złote góry, co to on mi nie kupi, gdzie mnie nie zaprosi. A jak przyszlo co do czego to gdy zapraszal mnie do kina, patrzył na mnie z wyrzutem, gdy zamawiałam sobie dodatkowo żelki i oprózc standardowego zestawu "popcorn + cola". Jak ja nie miałam kasy, bo byłam bez pracy, to on czesto robil mi zakupy do domu, ale zawsze sie mnie pytał, czy ja koniecznie musze jeść te parówki, albo czy ten serek jest naprawde niezbędny. Nie pamietał już jak ja płaciłam za niego mandat, ile razu kupowałam mu pizzę, nie wspomne o papierosach. Jakos nigdy nie pytałam go czy to jest dla niego niezbędne. I nigdy nie robiłam mu wyrzutów z tego powodu. Dla niego mogłam wydać ostatnie pieniądze. Zreszta czesto było tak, że jak nie miałam jedzenia w domu i on przychodził to oddawałam mu ostatnią kanapkę a sama potem chodziłam głodna, mimo że on wracał potem do domu z pelną lodówką. Tego nigdy nie docenił... szkoda wielka.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora