Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodowe sztuczki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-02, 11:23   #18
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Talking Dot.: Urodowe sztuczki :)

A więc tak...rzęsy łyżeczką robię tak...
Przykładam do rzęs wypukłą częśę łyżeczki, przyciskam i wywijam do góry, tak, że aż 'czuję' rzęsy Mam nadzieję, że dobrze to opisałam
A cytryna...
albo trochę soku wyciskam na wacik, albo po prostu jade plasterkiem po przebarwieniach podbno jeszcze można ogórkiem, ale mi się wydaje, że cytryna jest 'mocniejsza'
Co do sody...
Zapomniałam dodać, że ząbki to ona niestety niszczy a więc przepraszam Was. Aha, kupiłam jakiś tydzień temu pastę wybielającą [20ml] Denivit, taka srebrna tubka i wydaje mi się, że jakieś efekty są. Na opakowaniu był wskaźnik bieli, ale ja [przemądra ] opakowanie wyrzuciłam...
A jeszcze podbno spożywanie marchewki i w ogóle wszystkiego co marchewkowe lub z beta-karotenem jest, poprawia kolor skóry
Moja siorka kiedyś tarła marchewkę i potem nakładała ją na twarz na jakieś 10 minut, ale nie pamiętam jakie były efekty, bo to było dawno.
A no i jeszcze maść cynkowa jest dobra na pryszcze. Tylko, że jak nałożycie na noc i włosy się zetkną z miejscem, w którym jest maść, macie gwarantowane tłuste włosy
Fajnie, że niektóre z Was mają te same sposoby co ja
A no i jeszcze jak myję włosy, to ostatni raz płuczę je w zimnej wodzie. Wydaje mi się, że błyszczą i mniej się przetłuszczają
A ostatnio umyłam włoski szamponem Dove, nałożyłam odżywkę i siedziałam z nią pół godziny a po tej odżywce jeszcze nałożyłam Pantene Pro-V [złota linia] i też tyle trzymałam a włoski były fajniutkie po tym przynajmniej u mnie tak było ale kiedyś przeczytałam, ze zbyt długie trzymanie odżywki wysusza włosy nie zauważyłam tego u siebie.
A jak mam brudne paznokcie po jakiejś pracy i się tego nie da doczyścić to coś piorę ręcznie i potem są bielutkie
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując