Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-10, 23:47   #4501
wsypialniipoza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez pink
Czy ja się stroję dla faceta?Farbuję włosy i przebijam pępek dla faceta?
Otóż odpowiem Ci moja droga-NIE.
Robię to dla siebie i własnych wrażeń wzrokowych.
Wydawało mi się, że skoro facet jeśli coś robi ze sobą, to dlatego, żeby podobać się kobiecie, to zasada wzajemności jest zachowana. Teraz wyjaśniłaś mi wszystko, kobiety mają jeszcze coś takiego jak "strojenie/zdobienie/malowanie się dla siebie samej". Nareszcie rozumiem, dlaczego na ulicach nieraz spotyka się kobiety, za którymi faceci oglądają się, mając na ustach drwiący uśmiech. Nareszcie zmienił się mój światopogląd. Slubuję, już nigdy nie będe pukał się w głowę na widok żadnej lalki opalonej na pomarańczowo ubranej w zupełnie niepasujące ciuchy. Ujrzę w tym spełnienie jej prywatnych wizji i marzeń...

Zainteresowało mnie bardziej to stwierdzenie:
Cytat:
nie musi obracac sie cały czas w kierunku mężczyzny zastanawiając się czy oby "panu i władcy" na pewno to co robie będzie sie podobac
Cytat:
Potem robię - dajmy na to ostatnio pępek - a on z czasem zaczyna go kochac.
Czyli wychodzimy z założenia: Robię to, co mi się podoba, on i tak to polubi. Przypomina mi to podejście do małżeńskiego gwałtu: zrobię, co mi się podoba, potem i tak podziękuje.
wsypialniipoza jest offline Zgłoś do moderatora