Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to prawda ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-14, 17:43   #15
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Czy to prawda ???

Cytat:
Napisane przez Milcząca Pokaż wiadomość
czuje się naprawde urazona tym co napisałaś !!!!!!!!!!
kto powiedział,ze ja chcę to komuś "wcisnąć" ???????
jeśli ktos zdecyduje się na kupno pomimo tego ,ze będzie wiedział,z jakiego powodu to sprzedaję, to to jest jego wybór!!!
ja nie zamierzam nic ukrywac i poinformowac tę osobe ktora się ewentualnie zdecyduje...
...nie znasz mnie...jestem uczciwym człoiekiem (i przez to wiele w zyciu wycierpiałam)
...no chyba,ze mierzysz swoją miarą....
...nie zamierzam tego wiecej komentowac-cokolwiek byś napisała na ten temat i jakolwiek byc przekręciła moją wypowiedz....
..w każdym razie nie radzę oceniac ludzi w ten sposób-tak szybko-kompletnie ich nie znając...
...to tyle na ten temat w tym wątku-bo on jest na temat serum pod oczy a nie na temat tego jak mnie ktos ocenia....
Proszę spokojnie i bez emocji. Mentha nie chciałą Cie urazić - wyjaśniła już, że po prostu rozmyślała nad tym, iz sprzedaje sie nam przerózne rzeczy i nikt sie nie martwi czy nam to "podpasuje" czy nie. Nie namawiala cię abys "opchnęła" trefny towar komuś innemu.

A wracając do rzeczy - ten krem, ani zaden inny komsetyk nie moze zawuerac hormonów ani innych substanci uzelażniających bo po prostu nie zostałby dopuszczony do obrotu.

Mentha wyjasniła juz, ze pogorszenie stanu skóry po odstawieniu kosmetyku spowodowane jest tym, iz najprawdopodobniej minęło jego działąnie liftingujące - efekt liftingu nie utrzymuje się wiecznie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując