Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - revlon color stay
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-09, 11:13   #156
werca18
Raczkowanie
 
Avatar werca18
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o radę. Planuję sama wykonać makijaż ślubny i muszę zaopatrzyc się w dobry podkład. Zdecydowałam się na Revlon colorstay . Pojechałam do Wrocławia aby dobrać odpowiedni kolor i co?...nie mieli go ani w sephorze ani w douglasie . Dali mi próbkę podkladu Clinique super balance odcień 06, ale niestety....to nie to. Czy pomożecie mi dobrać kolor z revlona? Mam Dream matte mousse 040 fawn i jest kolorystycznie odpowiedni.

pozdrawiam, Renia.
Witaj, moim zdaniem wykonanie makijażu ślubnego lepiej zostawić na taki dzień profesjonalistom, ale jeśli już zdecydowałaś się zrobić to sama to podkład revlonu to dobry wybór Jest bardzo trwały, ma dużą gamę kolorystyczną i na pewno znajdziesz swój odcień. W jego dobraniu niestety Ci nie pomogę, bo nie znam kolorytu Twojej buzi
BYć może odcień Early tan, ale lepiej wybierz się np. do Galerii centrum i wybróbuj odcień w Swietle DZIENNYM. Przed nałożeniem na wielką uroczystość tego podkłądu pamiętaj o zastosowaniu bazy pod makijaż i krem nawilżającego
Od revlona pod względem trwałości lepszy jest tylko Double Wear od Estee Lauder-ale on z kolei ma ubogą gamę kolorystyczną.
Pozdrawiam
werca18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując