Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze o pomoc/walka z tradzikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-11, 09:18   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: prosze o pomoc/walka z tradzikiem

Ja jestem gorącą zwolenniczką teorii że to co jemy mocno odbija sie na naszym wygladzie - od lat obserwuje pogorszenie cery po niektórych pokarmach. Radzę ograniczyć węglowodany oraz słodycze i wysoko przetworzoną zywność, napoje gazowane. Polecam mieszankę ziołową z bratkiem - piję ją od tak dawna że sama już nie pamiętam kiedy zaczęłam, nawet mi teraz smakuje (choc robię przerwy) często też łykam drożdże w tabletkach albo chociaż witaminę B complex.
Może neikoniecznie masz trądzik różowaty, moze po prostu skóra reaguje zaczerwieniem na te leki które stosujesz? Preparaty które wymieniasz mocno drażnią skórę, może powinienieś zrezygnować z kosmetyków do cery tłustej i uzywać takie do wrazliwej (np Biodermę Sensibio zamiast sebium). Jesli masz cerę naczynkową, tym bardziej radzę się przyjrzeć diecie, unikać np. kosmetyków z alkoholem.

Ja osobiście mam skłonności do paskudztw na brodzie które udało mi się wyeliminować właśnie za pomocą sporych dawek wit B i wspaniałego brevoxylu z którym się juz nie rozstaję co więcej zdarza mi się teraz już nawet zjeść nieco czekolady
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując