Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-19, 11:57   #662
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
domowej roboty mixing medium? rozwin temat
a, to taki wynalazek odkryty dzięki youtube
fantastycznie zamienia cienie w eyeliner i niesamowicie wydobywa każdy kolor. Krótki przepis- gliceryna z wodą zmieszana w proporcjach 1:3 (ja mieszam kroplę gliceryny + 3 krople wody). Leciutko (naprawdę leciutko, bo inaczej wszystko diabli biorą) maczam pędzelek w tym czymś, po czym zanurzam w sypkim cieniu (przy prasowańcach odwrotnie- najpierw nabieram na pędzelek cień, a potem ociupinkę zanurzam w tym płynie).
Cień trzyma się cały dzień Można też użyć tego na całą powiekę, ale wtedy nie ma mowy o cieniowaniu, bo tworzy się taka farbka, którą można sobie jedynie pomalować powiekę, ale można zapomnieć o roztarciu granic
Dodam jeszcze, że inaczej naklada się z tym cienie sypkie (najpierw maczamy pędzelek w mieszance, a potem w sypkim), a inaczej prasowane (najpierw na pędzlek nabieramy prasowany cień, a potem maczamy go w mieszance), Dobrze jest też na ręku sobie najpierw poćwiczyć, żeby znaleźć idealną dla siebie konsystencję i proporcje.
Za chwilę wrzucę fotki tria Lake Moss bez niczego i z mixing medium domowej roboty

EDIT:
Trio Lake Moss na ręku. Tak na szybko Mam nadzieję, że coś widać.. Starałam się w miarę dokładnie oddać kolory i ich nasycenie. Jak widać- na sucho- niewiele się różnią i w ogóle średnio wyglądają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lake.jpg (28,1 KB, 254 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-25 o 14:00
cathy jest offline Zgłoś do moderatora