Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-24, 12:39   #17
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Za kazdym razem jak przegladalam watek (poprzedni) to nachodzilo mnie przeswiadczenie, ze mam za malo cieni, tuszy albo blyszczykow Ja jakos szaleje w pudrach zauwazylam a na tle reszty jakos tak spokojniej mi bije - albo tak mi sie tylko zdaje Wasze kolekcje mazidel do oczu prawie w kazdym przypadku powoduja oczoplas

Mam propozycje i prosbe jednoczesnie - moze warto byloby wklejac aktualizacje razem z calym posiadanym arsenalem?
Wiele zdjec z poprzedniego watku przepadlo, poza tym teraz ogladajac wasze nowosci nie pamietam do jakiej konkretnie kolekcji one dolaczyly, i co kto mial na stanie, a przyznam, ze czasem to bywalo pomocne (przykladowo jak widzialam w ktoryms zestawie jakis interesujacy mnie podklad i puder to zaraz nasuwalo mi sie pytanie czy te dwa kosmetyki graja ze soba, bo akurat mam taki podklad i jestem ciekawa czy dany puder z nim dobrze wspolgra). Dodatkowo zapewne niektore kosmetyki juz nam wyszly, nie tylko przybyly nowe, wiec moze warto byloby tez dorzucic notke jakie zmiany zaszly w miedzy czasie (przykladowo zamiana jednego pudru na drugi i czy z dobrym skutkiem, takie mini porownanie) - zdaje sobie sprawe, ze udzial na forum to ma byc przyjemnosc a nie odwalanie haldy koksu ale jak ktos mialby czas i checi... Podgladanie podgladaniem ale taki watek to tez duza pomoc przy doborze kosmetykow - taki ranking KWC i anty na zywca
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora