Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - allegro - kolorówka, perfumy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-24, 10:42   #21
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: allegro - kolorówka, perfumy

A i jeszcze jedna rzecz - jestem więcej niż zadowolona z zakupów u stosunkowo nowego użytkownika - rysnas. Chłopak jest niesamowity, pomimo, że nad transakcją od samego początku ciąży klątwa. Po pierwsze - jak napisałam do niego po zakończeniu aukcji, mail nie dotarł, bo był błąd na skrzynce. Następnie wysłałam pieniądze wpłacając je w jakiejś parszywej agencji, która była łaskawa do tej pory pieniędzy nie dostarczyć (wpłacałam w zeszły czwartek). A facet następnego dnia przesłał towar. Poprosiłam go o komentarz, pewna, że kasa dawno wpłynęła, a on mi odparł, że pieniędzy jeszcze nie ma. Napisałam do niego z przeprosinami i zaproponowałam, że wyślę mu skan potwierdzenia przelewu, a on na to, żebym się nie martwiła, bo na pewno pieniądze dotrą, a on mi wierzy, że je wpłaciłam. Mam dzisiaj upiorny dzień, cały czas szarpię się z bankiem, z tytułu tego, że spłaciłam wcześniej kredyt i jak przeczytałam tego maila, to myślałam, że się rozpłaczę ze wzruszenia, że jeszcze istnieją na świecie tacy ludzie. Wprost nie do wiary. Bardzo, bardzo polecam. Kupiłam u niego tester Adidas Active Bodies i jest bez wątpienia oryginalny. Zapamiętajcie dziewczyny - rysnas.

nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując