Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fioletowo-turkusowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-22, 14:21   #27
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: fioletowo-turkusowy

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Uwielbiam patrzeć na Twoją buzke makijaż piękny,perfekcyjny-strasznie mi się podoba no a jakie cudne rzęsy napatrzeć się nie moge
Giguś, dziękuję za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
Ferrou jak zwykle przeslicznie przecudownie i dopracowane do najmnejszych szczegółów tylko też się zastanawiam gdzie ten turkus może wina mojego monitora
a jaka śliczna dolna powieka
pozdrawiam
i popieram napis pod zdjęciem. niech kule biją wszystkie wstretne baby co kopjuja zdjecia i wykorzystują je do nieodpowiednich celów!


dziękuję No to niech będzie, że turkusu tam nie ma Mam nadzieję, że napis choć część zakompleksionych złodziei odstraszy

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
turkusu nie ma hehe ja ostatnio tez na turkus sie napalilam tak pomieszlam ze wydszedl szaro zielony
ale jets tak pieknie ze.............ze musze chwalic chwalic mistrza cieniowania
kolorki pieknie perzechodza naprawde slicznie
Sylwio, dziękuję

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Ale ślicznie! rzeczywiscie makijaz staranny i dopracowany to od razu widac. Przepieknie pomalowane oczy zblizenia oczek mnie powalily
Ślicznie dziękuję

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
pieknie wyszlo! i nie przejmuj sie brwiami ja tez zapuszczam iz zapuszczam a potem nadaje im "piekny" ksztalt:/
Game, jak miło, że wpadłaś no straszne są to brwi, jak już coś rośnie to same jasne włoski, zastanawiam się od dłuższego czasu nad henną

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
jak zwykle piękne kolorki i staranne wykonanie, a co do podpisu to bardzo madrze wymyslone(mysle ze mozna nawet na kazdym boku takie dawac, nam to nie bedzie przeszkadzac a i wiecej pracy bedzie mial "odpukac" ewentualny zlodziej i moze napis go przestraszy)
Dziękuję Takie podpisy zalecił Złośliwiec, więc mam nadzieję, że pomogą

Cytat:
Napisane przez veron1988 Pokaż wiadomość
Śliczne oczy, śliczne rzęsy, śliczny makijaż wszystko mi się podoba!!!!!!!!!!!!
Może kiedys udzielisz instrukcji krok po kroku jak takie czudo zrobić??
Veron, dziękuje Jak znajdę więcej czasu to na pewno stepa zrobię

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
sliczny makijaz a brwiami sie nie przejmuj tez zapuszczam juz 3 miesiac i nabieraja powoli ksztaltu a luki ktore pozostaly domalowuje kredka
Dziękuję Walczę z nimi już strasznie długo, kredką to zawsze podkreślam, ale i tak nadal są marne
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując