Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-21, 10:52   #1
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Smile

MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)


Witam Wszystkich Serdecznie w moim wątku
Odważyłam się w końcu go założyć, ale mam ku temu duuuuże obawy Jest to pierwszy raz gdy moje zdjęcia ujrzą "światło dzienne". Mam nadzieję że dobrze je przyjmiecie Oczywiście liczę też na rady z Waszej strony

Jestem totalną amatorką Zdjęcia zawsze lubiłam robić, ale dopiero od pół roku bardziej się tym zainteresowałam.
Póki co aparat mam .... tragiczny Samsung S600 i tak mnie denerwuje że ohhh Ale ale zbieram pieniądze na nowy lustrzankę cyfrową Mam nadzieję że na wiosnę uda mi się ją zakpuić

Jakie zdjęcia lubię robić (bo oglądać lubię wszystkie ) ?
Bardzo lubię makro z czym u mnie jest ciężko bo jak pisałam aparat mam tragiczny. W makro lubię rośliny (kwiaty szczególnie), więc napewno je tutaj zobaczycie i wszelakie żyjątka (którym mój aparat nie daje rady ).
Poza tym, uwielbiam pejzaże, ogólnie przyrodę, akty.....Bardzo lubię zdjęcia polskich wsi, pól, miejsc spokojnych wręcz sielankowych..lasy. Kocham góry bo po nich łażę więc fotkami gór zawsze się zachwycam. Lubię też budynki, szczególnie takie stare....zamki....stare polskie chałupy A! i zwierzaki również

To chyba tyle z mojej strony
Nie mogłam się zdecydować jakie zdjęcia tu pokazać na początek, więc to będzie taki mały mix z mojej strony

Fotografia stanowi własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.

Zapraszam do komentowania
1- Jezioro Rożnowskie, Małpia Wyspa.
2- mój piesio, Murzyn (wiem że mu uszko ucięłam )
3- róża chińska
4- liśc mojego kwiatka (zapomnialam nazwy)
5- Krk, rudera











EDIT: Od 6 strony wątku zdjęcia robione są Canonem 400D 18-55
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-04-09 o 18:55 Powód: dopisek ;)
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując