Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-17, 08:15   #1067
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
A ja nie mam się czym pochwalić, bo dostałam dziś pisemko z Bytomia...
Oczywiście chcą potwierdzenia złożenia zamówienia wraz z tłumaczeniem. Wiem, że chodzi o mail, który Tru wysyła, problem jednak w tym, że ja zawsze dostaję od nich mailem tylko Shippment Status, nie mam jako takiego potwierdzenia, zapisuję jedynie sobie na komputerze to potwierdzenie, które ukazuje się nim wybierze się sposób płatności. Czy to o to chodzi? Mogę to im wysłać? Bo to jest właśnie potwierdzenie zamówienia z tego co sie zdążyłam zorientować.
Po zamówieniu zawsze dostaje od TRU tzw. order confirmation. Jest to dokładnie ta strona o której mówisz że ją sobie skanujesz. Ostatnio po "zaproszeniu" z UC w Bytomiu przerobiłam tą stronę na Worda żeby nie mieli problemów z jej otwarciem, wrzuciłam krótkie tłumaczenie a w temacie odpowiedzi wpisałam numer pisma które od nich dostałam. No i podziekowałam za szybkie załatwienie sprawy Paczucha przyszła po tygodniu więc nie było tak żle, a różnie bywa jak opisuje to Reese. Życze powodzenia!
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora