Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak życ z...?
Wątek: jak życ z...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-26, 00:59   #9
kaktusiek
Raczkowanie
 
Avatar kaktusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa:)
Wiadomości: 126
Dot.: jak życ z...?

Myślę, że Twój kompleks jest nie bardziej poważny niż u innych zbyt małe piersi czy zbyt szerokie łydki, jednak rozumiem że dla Ciebie może być nie lada zmartwieniem! Jak słusznie zauważyły dziewczyny - problem tkwi u Ciebie w głowie, nie w Twoim ciele. Ja również zapewniam Cię, że nie ma kobiet doskonałych (jedynie po photoshopowych retuszach, a to nie jest przecież rzeczywisty obraz) Jeśli podoba Ci się jakiś chłopak - zaryzykuj Jeśli chłopak/mężczyzna jest naprawdę zakochany, ciało jego kobiety (jakie by ono nie było) jest dla niego po prostu doskonałe Jak sama powiedziałaś masz ładną twarz, a to jest ogromny atut! Jeśli dodatkowo ozdobi ją piękny usmiech, nikt już nie zwróci większej uwagi na niedoskonałości Pamiętaj, że osoby pogodne, sympatyczne, często uśmiechające się są odbierane jako osoby piękniejsze i o większym uroku osobistym A więc głowa do góry ovejita! zacznij cieszyć się życiem i eksponować to, co masz w sobie najładniejszego (np. oczy - ładnie je pomaluj) a stopniowo nabierzesz pewności siebie i będziesz zwracać coraz mniejszą uwagę na to, co Ci w Tobie przeszkadza Aha i wiesz zawsze się znajdą tacy ludzie, którzy będą oceniać i patrzeć krzywo, ale wiesz co? Przed nimi nie uchronią się nawet najpiękniejsze modelki czy miss świata, bo ci ludzie bedą obrzucać je spojrzeniami pełnymi zawiści...takich ludzi trzeba olewać i tyle może idąc na spacer w piękny pogodny dzień ubrana w spódniczkę zwracaj uwagę na piękne widoki dookoła zamiast obserwować reakcje ludzi, albo poślij komuś serdeczny uśmiech Wiadome jest jednak, że zmiany nie przychodzą natychmiast, dlatego próbuj przełamywać się powolutku...a może nawet wyznacz sobie cel, np.przejdę w krótkich spodenkach przez długą, zatłoczoną ulicę nie zwracając uwagi na spojrzenia innych ludzi...w końcu przekonasz się, że to wcale nie takie straszne mam nadzieję, że uda Ci się polubić swoje ciało i tego serdecznie Ci życzę
__________________


Jedynym kluczem, który otwiera drzwi raju, jest miłość.
(P.Bosmans)

Powiedz życiu TAK!
kaktusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując