Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie włosów- część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 08:52   #174
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Jesli jednak znalazła by Pani czas to ja juz dzis chetnie sie zapisujemoze byc tak jak Pani pisze-te malutkie tulejki na 1x zaciskanawloski napewno słowiańskie-kolorek -najciemnieszy braz))to jak Pani Reniu bedzie??podratuje mnie Pani??))
postram sie ale nie obiecuje. co do koloru, to braz bedzie taki jaki ktos mial na glowiejesli pani swoje wlosy farbuje to wczesniej prosze o nr farby to ja przygotuje juz kolor.mysle ze to akurat maly problem.

[quote=Xenia;5671852]Reniu i w koncu nadszedl ten czas .
Juz mnie skreca z niecierpliwosci . Marze o pieknych wlosach , odliczam dni.
Czy jest szansa aby sie zapisac do Ciebie na 17 grudnia ( poniedzialek)ewentualnie po ?
Napisz prosze , ze da rade ...
Ile u Ciebie trwa zamawianie wlosow do klientki ? Czy trzeba wczesniej przyjsc na rozmowe wstepna aby dobrac kolor i potem czekac na wlosy ? Zastanawiam sie jeszcze nad monofibrami raccon ( co polecilas)albo na kerawax i moimi z indyjskimi..To sie okaze .

Poza tym , dlugo trwalo przekonywanie meza do kolejnego przedluzenia wlosow po ostatniej fuszerce odwalonej przez angele.

Zgodzil sie i juz odliczam dni ...

17-ty..hmmm..co prawda juz mam zapisaną pania , ale mysle ze spokojnie mozemy sie spotkac. zamowienie wlosów trwa 2 dni. znaczy sie w jeden dzien zamawiam a na drugi dzien kurier przywozi. co ja polecam?? wiesz ze syntetyki...ponadto zgrzewy kera wax nie sa jakies super ładne.materiał jest dosc szorstki i same grzewy sa takie sobie.chyba jednak racoon wyglada najładniej moim zdaniem.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-02 o 10:26 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora