Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Space Deborah
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-04, 22:37   #4
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Nail Space Deborah

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
To ja zacznę od zachrystii
Odżywiać możesz na wiele sposobów pazurki. Wewnętrznie, jedząc witaminki (owoce, warzywka) , dbać o skórki i kupować specyfiki w lakierach.
Zarówno systematyczne jedzenie marchewek czy systematyczne wcieranie odżywek w skórki przyniesie efekt , to systematyczne malowanie pazurków daje efekt tylko wtedy kiedy pazurki pomalowane są specyfikiem, kiedy go zmyjesz one nie są już "odzywione" . "Działają" tylko wtedy kiedy są na paznokciu - proponuję długotrwałą skórkowa kurację przynoszącą efekty.
Żadnego z powyższych produktów przez Ciebie podanych nie stosowałam ale uważam, że jest to trochę marnowanie kasy skoro można zainwestować w witaminki i raz dziennie wmasować je w skórki.


Ale pomogłam co
zgadzam sie w 100% najlepiej zdrowo sie odzywiaz, lykac witaminki i wmasowywac oliwke w skorki, masojac przy tym macierz.
a odzywki z wapniem to jakas bzdura, co ma wapn do paznokci? przeciez to nie kosci. Odzywki w formie lakieru maja taki sens ze przeciwdzialaja wplywom zewnetrznym na pazurki (detergentow, urazo mechanicznych itd)
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując