Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-22, 11:56   #1619
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Oni nie wysyłają do Polski, prawda? Czy jakimś cudem przeoczyłam? chciałabym czerwone strawberry i mango

Nie myślałam o wkładce w 40stce tylko w tych co masz, żeby stopa nie leciała do przodu

No to poszuaj postu zochy ona ma koronkowe z sową, wrzucała zdjęcia. A moje różnią się moim zdaniem tylko ozdobą i ew. wzorem koronki, ale sam but - fason jak każdy ultragirl...

Cały czas te paski mi obciskają stopę i jak zdjęłam je po 8h to miałam lekko opuchnięte stopy z odciśniętymi paskami myślałam, że w końcu się dopasują, bo morelle np. chyba pisała, że ma je luźne czyli jakby rozciągnięte :/

tam w sensie masz na myśli całą stronę czy tę firmę Quiz? Bo jeśli firmę to theealee napisała prawie jak Campana
niestety nie http://int.debenhams.com/fr/shop/?showpage=2 - tez się napaliłam jak zobaczyłam ceny - szkoda

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Myślę o tych jeszcze, ale sama nie wiem- za 2 stówki- to dobra cena?
gdybys widziała 40 to daj znac bo cena bardzo dobra

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
I ja przepadam w debenhamsie
3 pary mel do mnie lecą
ale do polski? czy kombinujesz przez kogoś?
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora