Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-02, 15:05   #103
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: kosmetyki Bourjois

no to i ja się wpiszę, bo mam fioła na punkcie ich kosmetyków. To znaczy może nie fioła, ale jakoś co idę na zakupy kosmetyczne to jakiś burżuj nawet nieplanowany wskakuje mi do koszyka.
Nie będę liczyc wszystkiego co miałam bo wątku nie starczy, ale napiszę co mam aktualni (moze potem zrobię fotki).

Uwielbiam ich tusze aktualnie mam dwa coup the theatre (które kupuję tylko dla bazy) i volume glamuour (mój faworyt). Teraz kupiłam tą nowośc ultra black.

Dwa róże (santal i rose jakiś tam - nr 33)

Cienie pojedyncze: bardzo ciemny szary-grafit, beż opalizujący na rózowo (piękny!), bordo- sliwka - mega trwałe!

Cienie potrójne nr 48 chyba- róże z bordo , pięknie opalizują i trwalośc nie do zdarcia

Błyszyki 3 D (nr 3 - mam zawsze - jaśniutki róż ) i mam jeszcze taki bezowo pomarańczowy, ale go uzywam rzadko

Pomadki per magie - mam kilka kolorów i to moje absolutne KWC!

Odżywki do paznokci z mikrogąbeczkami (używam stale jako lakieru do frenchu) bardzo trwałe i piękne. Aktualnie mam bialą i niebieską.

Utwardzacz i nabłyszczacz do lakieru- nie robi nic tylko psuje manicure

Acha! Mam jeszcze kredkę- cień turkusowy. Piękna, ale za miękka i nie umiem się nią malowac.

Miałam ich jeszcze kilka podkladów i pudrów, ale jakoś te mnie nie porwały.

No chyba tyle...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora