Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mezoterapia skóry głowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 07:16   #29
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

ja wiceram Loxon5% straszne lekarstwo na poczatku pwooduje linienie wloswo wyada wiecej ale podobno potem lepiej rosna nowe ale z tego co wiem to trzeba go uzywac juz do konca zycia i jeden dzien dluzej nic na razie nie mysle o tym uzywam i czekam ale powiem Ci ze placze bo ta mezoterapia jest droga i bolesna wiec chcialaoby sie choc zobaczyc 1/4 efektu wiesz nie licze ze po 2 zabiegach od razu mi przestana wypadac ale np zamiast 60 zeby to bylo 40 albo 30 wiesz co mam na mysli u mnie ejst problem z 1 hormonem i mam lojotok i lekarz mowi ze i tak mi beda zawsze bardziej wypadac przy lojotoku ale wogole ja tych lekarzy nie rozumiem niby ze mezo pomaga ale okazuje sie ze nie do konca ... moja doktor pwoiedziala ze to jeszcze tak meisiac (w lutym w 1 polowie moiwla ze ok 1,5 wiec pewnie ejszcze meisiac)beda wypadac porazka, ale wiesz na innym forum jak czytam to sie w glwoie nie miesci ile kobiet ma takie klopoty z wlosami i to powazniejsze niz by sie moglow wydawac! pozdrawiam i czekam na efekty a Ty kiedy masz kolejny zabieg i ktory juz>? i wogole jaj sie z tym czuejsz ? pewnie juz dobrze nie ?>
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując