Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-26, 21:56   #15
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Ja dzisiaj wysmarowałam sie tym filtrem i muszę przyznać, że całkiem fajny jest. Miałam tylko próbkę ale chyba kupię pełnowymiarowe opakowanie. Oto moje wrażenia: filtr jest gęsty taki pastowaty i trzeba pod niego dobry krem nawilżający bo inaczej zrobi na buzi maskę i nie da się go dobrze rozprowadzić. Ale najpierw własnie nałożyłam krem nawilżający, odczekałam troche i później ten filtr i faktycznie wyglądał jak normalny podkład. Kolorek fajny, nie za ciemny dla mnie bladolicej. Tylko jest problem z nałożeniem tych przepisowych 1,8 na twarz bo maska bedzie jak nic. Ja nałożyłam cienką warstwę (na pewno mniej niz 1,8). Więcej nie dałam rady, bo wyglądałabym jak lalka.
Nie świeci się, to plus, jedyny minus to wlasnie to, że nie da sie go dużo nałożyc, czyli tym samym uzyskujemy mniejszą ochronę
Dokładnie Wojtusia. Ja nałożyłam przepisową ilość i wyglądałam jak manekin Reszta moich wrażeń, związanych z tym kremem zawarta jest w recenzji na KWC
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując