Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze rozpoznanie typu kolorystycznego tej modelki i podobne zdjecia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-31, 11:33   #10
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: prosze rozpoznanie typu kolorystycznego tej modelki i podobne zdjecia

1. Opalam sie nie za szybko ale za to nie na czerwono, czy rozowo tylko od razu na taki szaro zolty dziwny kolor. poparzenia (leciutenkie) sloneczne mam dopiero po kilku godzinach na sloncu i to w pierwsze dni wystawiania skroy na slonce (np po dlugim spacerze na ramionach) nigdy nie mam zloto brazowej opalenizny. opalenizna raczej chlodna niz ciepla


2. Kolor oczu - takie... srednie piwne - nie takie super ciemne. takie jakby troszke wyblakle. tęczówki mają ciemniejszą obwódkę - szara, kolor jest raczej czysty (z jedna czarna malenka plamka )rzesy mam rzadkie ale czarne, brwi czarne (no moze prawie czarne)


3. piegów nie mam i nie miałam nigdy. mam za to cale mnóstwo pieprzyków które są bardzo ciemno brązowe - prawie czarne.


4. Cera - odrobine zoltawa - takei mam wrazenie. bylabym sklonna powiedziec ze taki troszke oliwkowy ale jasny. rumienie sie na rozowiutko


5. naturalny kolor wlosow to taki ciemny blad/sredni braz - w cieniu wygladaja - i zawsze wygladaly troche mysio - w sloncu blyszcza zloto - lub moze raczej odrobine czerwono :P


6. naturalny kolor ust jest taki jak na zdjeciach wszystkich - dosyc mozna czerwien - wydaje mi sie ze raczej chlodna.


7. zle wygladam w zlocie, zarowno makijazu jak i bizuterii. koszmarnie wygladam w takich fluorescencyjnych kolorach (wiec chyba wiosna odpada ) takze w brazach wygladam jakos nieszczegolnie. tak samo oliwka, kolory mozno rozbielone, kawa itp. robie sie w tym blada i niewyrazna. za to kocham taki blekit jak w pierwszej serii zdjec sweterek, bialy przybrudzony badz nawet kremowy, zolty, czarny kocham chociaz nie jestem pewna czy najlepiej w nim wygladam 8) ale moj chlopak twierdzi ze super. koszmarnie wygladam we wzorzystych rzeczach - wogole mnie w tym nie widac. chyba lepiej w prostych jednokolorowych, gladkich... no i uwielbiam wszelkie brylanty

opis jakby do zimy, nieprawdaż? jednak te wlosy i nieco jasniejsze oczy, i rzadkie rzesy mnie zastanawiają... to by bylo na tyle
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując