Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowanych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-03, 11:59   #227
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
w jakiej cenie jest ta maseczka w Auchan?

pytalam 2 razy Confused_girl, ale chyba nie zauwazyla
Przepraszam,rzeczywiście nie zauważyłam tego co pamiętam to kosztuje ok. 5 zł


Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj we wrocławskim Auchanie dwa opakowania ale widzę że powinnam kupić więcej Bo na jeden raz poszła mi połowa słoiczka Pierwsze wrażenia: zapach,konsystencja bardzo podobne do Waxa Wmasowałam w całe włosy i w skórę głowy (nie wiem czy w skóre też mozna? Pisze że przeciwdziała wypadaniu więc chyba tak). I mam pytanko: jak często używacie glorii? Można po każdym umyciu?( myje włosy codziennie lub co drugi dzień)
Pół słoika na raz???? Mam długie, gęste, kręcone włosy i jeden słoik starcza mi na dłuuugooo, wiec nie wyobrażam sobie jak można zużyć go na dwa razy Nie ma też co przesadzać z ilością maseczki na włosach, bo, jak zawsze, co za dużo to nie zdrowo i włosy szybko mogą się zacząć buntować przeciwko takiej ilości dobroci:P Wiem z własnego doświadczenia, bo testowałam to już na inny odżywkach
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując