Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dwie zielenie
Wątek: dwie zielenie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-04, 12:42   #6
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dwie zielenie

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja wiem że powinnam robiś sobie ciemniejszą plamę przy wewnętrznych kącikach, ale jakoś nie ma do tego przekonania, mam wrażenie że to mi jakoś podkreśla cienie pod oczami. A zewnętrzny kącik bardzo lubię przyciemniać. Amen.

Madziunia80 - dziś pierwszy raz ją używałam i muszę powiedzieć że rzeczywiście są dość twarde i nie można nimi zrobić intensywnego makijażu (przynajmniej tymi kolorami), mimo że robiłam go na mokro. Ale kolorki są cudne (w opakowaniu). Różu jeszcze nie używałam ale wydają mi się dość intensywne, a może takie nie są jak się je wezmie na pędzel?
najpierw o plamach - nie musi to być plama ciemna w wewn. kąciku oka, natomiast jeśli odpowiada Ci ciemny makijaż oka, to maźnij całą powiekę na ciemno, nie bój się używać ciemnych barw w wewn. kąciku, a cienie zawsze można zamaskować, chociażby dermacolem.
co do intensywności róży - to i owszem są intensywne, choć nie wszystkie, pierwsze 3 od lewej są bardzo intensywne, natomiast kolejny jest bardzo twarzowy, nie mówiąc już o tym brąziku, oczywiście wszystko trzeba nakładać w granicach rozsądku.
pozdrawiam i proszę zastanów się nad maźnięciem wewn. kącika w ciemniejszej tonacji.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2006-10-04 o 12:45 Powód: literówki ech!
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując