Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki krem na zimę dla cery trądzikowej/mieszanej?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-05, 21:05   #20
Bryon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2
Re: KREM NA ZIMĘ DO CERY TŁUSTEJ

Hejcia, ja również mam cerę tłustą, niedawno znalazłam stronę na której wypisane był przykładowe kremy które można stosować w przypadku takiej cery, strony niestety nie pamietam! jak mi sie przypomni to jeszcze napisze ale na szczescie skopiowalam sobie to i mam w pliku na kompie. Dowiedziałam się, że dla takiej cery wystarczy dobry, nawilżający krem, poszukaj gdzieś ocen tych kremów i wybierz odpowiedni dl siebie oto one:
Kremy o lżejszej konsystencji, cera tłusta i mieszana skłonna do przetłuszczania
Aktywna emulsja na dzień z ekranem bio-ochronnym ASZ- SZA
Krem nawilżający - IWOSTIN
Krem nawilżający na dzień SPF4 seria Mat-B complex - DERMIKA
Krem silnie nawilżający z serii Dermicea - DERMIKA
Przeciwzmarszczkowy krem nawilżający seria Dermika P- DERMIKA
Aktywnie nawilżający krem z witaminami z serii Pharmaceris N- ERIS
Krem nawilżający z witaminami z serii Pharmaceris A- ERIS

BIODERMA
Photoderm AKN SPF20 100ml - spray do skóry trądzikowej i tłustej (Parsol 1789)Jest zbyt lekki jako samodzielny preparat nawet dla cery tłustej.
Photoderm MAX SPF100, UVA 30, IR - mleczko 100 ml i krem 40ml (Parsol 1789, filtry mineralne), osoby o cerze tłustej mogą je stosować samodzielnie.

DERMIKA
Emulsja ochronna SPF 14 seria Dermicea - 50ml - (dwutlenek tytanu) Emulsja zawiera także filtry chemiczne pochodne kwasu cynamonowego oraz witaminę E. Preparat ma lekką formułę, osoby o cerze przetłuszczającej mogą go używać jako samodzielny preparat ochronny na dzień, zaś osoby o suchej cerze, powinny go nakładać NA krem nawilżający, jako ostatnią warstwę.

ERIS
Krem nawilżający na rozszerzone naczynka SPF 8 seria Cera Naczynkowa - 50 ml - (dwutlenek tytanu).
Osoby o cerze bardzo tłustej mogą go stosować samodzielnie.

IWOSTIN
Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu SPF 15 UVA 10 PF - 75ml - jako jeden z filtrów zawiera Parsol 1789 (butyl metoxydibenzoylmethane), oprócz tego zawiera składniki nawilżające, w tym także proteiny sojowe, oparty jest na łagodzącej wodzie termalnej z Iwonicza Zdroju.
Odpowiedni dla cery tłustej i mieszanej na zimę.

Pozdrawiam!!
Bryon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując