Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-10, 21:22   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Byłaś po złuszczaniu na plaży?? Bez stosowania stabilnych filtrów po każdej kąpieli itd? Bez dodatkowej ochrony?
Zamarłam...
Mam nadzieję, że zapewne nie tylko moje obawy co do Twoich przyszłych przebarwień po kwasach latem + plażowaniu się nie spełnią. Pomyślałaś o tym, że skóra złuszczona jest bardziej podatna na promieniowanie? I to jakim kwasem złuszczanie zostało wykonane nie ma nic do rzeczy. Kup jak najprędzej stabilny krem z wysokim! filtrem i podejdź do złuszczania na poważnie- przeczytaj publikacje o tym, wątki (skorzystaj z wyszukiwarki, kwasy, przebarwienia, filtry, blokery) oraz w katalogu KWC "blokery anty-UV".

Przy okazji, stosuj kremy z wysokim filtrem (stabilnym!- KWC dział "blokery anty-UV"), nie wychodź więcej na plażę, bo sobie krzywdę zrobisz, a przebarwienia posłoneczne w tydzień Ci nie wyjdą, więc radość raczej przedwczesna. Kapelusz/daszek + okulary, krem co 2 godziny na pełnym słońcu (krem z wysokim filtrem rzecz jasna...), reaplikuj, przepisowe 2 ml na twarz i naprawdę poczytaj o złuszczaniu naskórka, bo nadal nie mogę wyjść z szoku.

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 14:48 Powód: post pod postem
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora