Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-10, 22:07   #10
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s
Nie piszę, że masz problemy... tylko pomyślałam, że może umknął ci ten fragment. Dziś było gorąco Jelonku nie chiałam na ciebie napaść.
Wydawało mi się, że blokery wystarczą. Dla mnie oczywiste jest, że jeśli ktoś używa blokerów to na plaży zabezpiecza się też dodatkowo... ale może tylko dla mnie jest to takie oczywiste...
W poście o stosowaniu "blokerów" wyraźnie zaznaczyłam, że chodzi mi o reaplikację po kąpieli, wspominam szerzej o czym mówię post niżej o ile dobrze pamiętam. Blokery nie wystarczą, nawet stosując je na mieście podczas ostrego słońca można nabawić się przebarwień, a co dopiero po złuszczaniu naskórka latem i wychodzeniu na plażę. Zalecam większą ostrożność autorce wątku, tymbardziej jeśli mówi, że o przebarwieniach coś wie z własnego doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Varinia
Zgadzam się z wami. Aplikację staram się powtarzać. No a tak poza tym to mam nadzieję, że koleżanka kosmetyczka wiedziała do czego mnie namawia. Poza tym uspokoiło mnie to, co przeczytałam na tej stronce powyżej i w URODZIE. Ale niewykluczone, że spełnią się wasze wizje. Może jednak powrócę do tego peelingu jesienią? Bo tak na marginesie spodobało mi się to.
Zdecydowanie, a koleżankom nie warto wierzyć jeśli one same nie mają pojęcia o czym mówią (a często tak jest, że ktoś na siłę stara się wypowiedzieć na dany temat, pomimo braku wiedzy no cóż, koleżanki ).
To samo z artykułami w Urodzie, Elle, TS i innych takich- często mijają się z prawdą, o zgrozo nawet niektórzy lekarze zalecają opalanie, dermatolodzy itd- włos się jeży czytając ich wypowiedzi, a później inny dają się nabrać i myślą, że skoro nasmarują się "blokerem" to mogą bezkarnie plażować, a tak nie jest. Koleżanka była albo kiepsko zorientowana w temacie, albo chciała sobie dorobić korzystając z tego, że jej ufasz. Peelingi tylko jesienią i zimą. Teraz żadnego plażowania, chroń się sumiennie i módl żeby plamiska nie wylazły

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 14:51 Powód: post pod postem
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora