Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urywamy głowy fryzjerom typu : "Miałam inna wizje"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-12, 09:44   #1
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Exclamation

Urywamy głowy fryzjerom typu : "Miałam inna wizje"


Moje przygody z wlosami zaczely sie jakies 4 miesiace temu.
W pazdzierniku cos mnie podkusilo zeby zrobic sobie pasemka w domu rozjasnaiczem (do tej pory wychodzilo dobrze) tym razem wyszlo tez dobrze ale niestety w niektorych miejscach zamiast delikatnych drobnych pasemek wyszly mi zolte PLAMKI :/
Poszlam wiec szybciutko do fryzjerki ktorej ufalam (Scinala bosko) zeby mi naprawila wloski a ta : zrobila mi ale ZOLTE JAJO :O :O Za ktore musialam na dodatek zaplacic 85zl. Nie bylo mowy o reklamacjach, poprawkach itd.
Nastepnego dnia po wielu wylanych lzach poszlam do innej fryzjerki ktora zrobila mi super balejaz i to o wiele taniej bo za 65zl. jednak scinac juz nie potrafila. Zamiast delikatnie mi wycieniowac wloski o co prosilam (moje cienkie piekne wloski) z przodu troszeczke krocej, pozniej odrobinka dluzsze i reszta najdluzsze) to mi jakas kopulke zrobila ;( od spodu najdluzsze pozniej taka krotsza kopula a wloskow przy brodzie za duzo i za krotko ;(
No ale niestety po tym jak 2 miesiace temu poszlam zrobic odrosty nie moge juz pochwalic tej fryzjerki Najpierw zaczela mi tlumaczyc ze mi nie wyjdzie platyna ze to ze tamto ze sramto i ze ona zrobi tak i tak bo tak bedzie super i bedzie jak moje naturalne wloski (mialam 5cm moich naturalnych) + pasemka jasnego blondu tej platynki niby. Zgodzilam sie ,bo coz innego moglam zrobic? Odrosty mnie za bardzo meczyly :/ . Efekt koncowy byl taki ze mialam rudo-lisie wloski (niby moj natural hahaha - szkoda ze mam b.ciemny blond wpadajacy w braz prawie :/) i do tego pasemka. Nie powiem ze bylam zachwycona ale w swietle salonowym wygladalo to calkiem calkiem. Gdy doszlam do domku i zobaczylam sie w swietle pokojowym, lazienkowym a na nastepny dzien w swietle dziennym odrazu wykonalam telefon ze to nie tak jak mialo byc, ze mi nie pasuje. i zeby mi to naprawila. Gdy rozmawialam z nia przez telefon wydawala sie byc obrazona, ze w salonie mowilam ze mi sie podoba ze to ze tamto - taka ach urazona damulka - szkoda gadac. Gdy przyszlam w umowionym terminie do niej tez poczatkowo byla obrazona wogole nie rozmawialam z nia. Dopiero pozniej jakos zamienilysmy pare slow. Poprawka polegala na tym ze doda mi pare pasemek ciemniejszego brazu na te zrudziale (tak jak mialam balejaz) A ona wziela prawie wszystkie te rude zafarbowala na braz tak ze z salonu wyszlam z szaro-grafitowymi wlosami. :/ :/ Przed farbowaniem uprzedzala mnie ze platynka przy splukiwaniu bedzie zolknac - to mi nie przeszkadzalo. Ale jak sie okazalo platynka zszarzala - prawie wogole jej nie bylo. Najgorsze w tym wszystkim bylo to ze u gory nadal mialam swinsko rudy blond z platyna..a na dole prawie grafitowe :/ Plakalam przez 3 dni, mialam dola, nie mialam ochoty wychodzic z domku :/ (moze to puste, ale niestety gdy patrzylam na siebie w lustrze chcialo mi sie wymiotowac). Po kilku dniach kolorek sie lekko zmyl i mam teraz pasemka naturalnie wygladajace Wszystko sie ladnie zlalo. Jedyny problemik to jeszcze to ze u gory wloski sie troszke roznia od tych na dole - ale na to sa juz specjalne sposoby zaczesywania :P Szkoda tylko ze wydalam tyle pieniazkow, no i tyle zjadlo mnie to nerwow
Napiszcie o swoich przygodach z fryzjerami i fryzjerkami typu :"Mam inna (niekoniecznie lepsza) wizje".
Mozecie tez mi polecic dobra fryzjerke w krakowie ktora umie dobrze scinac (w skali 1:1 tzn.1cm to 1cm a nie 1cm to 5 cm) i robic ladne delikatne pasemka platyny) A i co tam.. tym zlym tez robic tutaj antyreklame. POzdrawiam i czekam na odpowiedz

Tutaj dolaczam fotki 2 pierwsze w lisich wloskach + pare pasemek platyny --> mzoe tego nie widac bo wloski sa zacesane..ale chcac nie chcac to byl ognisty lisi kolor :/
Kolejne ftki to juz z grafitowymi wloskami. Na szczescie sie "spraly"
Obecne fotki dodam jak zrobie Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1lis.jpg (58,5 KB, 865 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2lis.jpg (76,6 KB, 720 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1grafit.jpg (71,1 KB, 619 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3grafit.jpg (72,0 KB, 734 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1grafit1rudy.jpg (89,9 KB, 865 załadowań)
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2006-02-13 o 08:55
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując