Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urywamy głowy fryzjerom typu : "Miałam inna wizje"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-12, 12:38   #3
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Urywamy głowy fryzjerom typu : "Miałam inna wizje"

Miałam historie troszke podobną do Twojej. Schodze tzn schodziłam z czarnych włosów do swoich naturalnych poprzez pasemka. Za pierwszym razem fryzjer zrobił włosy tak jak się należy. Po jakiś 3 miesiącach jak miałam juz takie spore odrosty udałam się do innego fryzjera. Wytłumaczyłam mu dokładnie o co mi chodzi. A ten na całe włosy nałożył mi rozjaśniacz, poczym nałożył farbe w kolorze średniego blondu na całe włosy. I to jeszcze bez mojego pytania. A miały być pasemka. W salonie wszystko wydawało się okey. Lampy troche przekłamały wygląd włosów. Na drugi dzień patrze a ja mam na czubku żółte jajo a na końcach włosów rudy kolor. Zapłakana pobiegłam do tego fryzjera i bezproblemowo stwierdził że naprawi mi te włosy. Zrobił mi jakieś pasemka rozjaśniaczem. Już lepiej to wyglądało ale i tak nie jak chciałam. W końcu zafarbowałam w domu włosy na ciemny blond z tego wszystkiego. Dopiero teraz jestem zadowolona. Dziwie sie że jeszcze te moje włosy całkiem nie wypadły po tylu zabiegach z dnia na dzień. Teraz stosuje odżywki żeby je jakoś doprowadzic do siebie, bo mam straszne problemy z rozczesywaniem. Tak się juz zraziłam że więcej nie pójde do fryzjera. Za zniszczenie moich włosów zapłaciłam 90 zł
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując