Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile ''najwięcej'' wydałaś(-eś) na materiały?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-30, 12:45   #30
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Ile ''najwięcej'' wydałaś(-eś) na materiały?

Dobry temat, widzę, że nie jestem odosobniona Robię bizuterię od dwóch miesięcy, na razie to co zainwestowałam mi się nie zwróciło, ale wiadomo, próby bardziej lub mniej udane... Może kiedyś się nauczę robić taką biżuterię, którą wszyscy będą chętnie kupować

Jako, że mój budżet jest dosyć napięty, wymyśliłam taki sposób, że zainwestowałam najpierw 100 zł, potem jeszcze parę razy po kilkadziesiąt kupując potrzebne rzeczy i teraz uzupełniam braki tylko i wyłącznie za pieniądze, które dostanę za sprzedane kolczyki. W ten sposób krecę siągle w granicach tych już zainwestowanych 200 zł

Marzy mi się, żeby kwota ta się w całości już zwróciła i kolejne zakupy byłyby dokonywane za pieniądzę ze sprzedaży

Tak przy okazji mam pytanie do Was, dziewczyny, bo nowa jestem żeby pokazać jakieś fotki swoich prac, to muszę założyć oddzielny wątek, prawda? Oraz trudno mi się jeszcze połapać w tym kiermaszu. Otóż na samym początku, kiedy byłam zupełnie sielona, kupiłam nieco koralików/kamieni, z których teraz nie mogę nic wymyśleć chciałabym zaproponować wymianę na jakieś inne, może ktoś akurat ma jakiś pomysł na bizuterię z takimi elementami. Byłabym wdzięczna za podpowiedź jak mogę to zrobić (podziwiam Was, że się tak dobrze orientujecie w tych swoich bazarkach ) I przepraszam za offtop.
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując