Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-03, 17:41   #1477
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Jaka fryzura dla mnie na studniowke?

Dziewczyny przeglądałam wątek, przekopałam internet i nie mogę znaleźć pewnej fryzury, a mianowicie zwykłego koka w artystycznym nieładzie, z przodu dwa pasma spuszczone luźno. Kiedyś widziałam chyba Evę Mendes w takiej odsłonie, ale nie jestem pewna. Bardzo proszę o pomoc, mam długie proste włosy sięgające o tego miejsca ,gdzie a plecach kończy się stanik (nie wiem jak inaczej to miejsce nazwać).
Mam iść do fryzjera bądź fryzurę wykonać w domu.
W razie tego drugiego przypadku myślałam o odżywce wygładzającej, wysuszeniu włosów "w dół', wcześniej wtarciu pianki dodającej objętości , spryskaniu ich lakierem, rozczesaniu, spięciu gumką tak w koka na pół godziny-40 minut , ponownym spryskaniu lakierem , spięciu w koka. No właśnie. Jak ułożyć tego najprostszego luźnego koka, takiego bardziej przy górze głowy ( nie a czubku,ale z tyłu wyżej). Czy któraś z Was robiła kiedyś sobie taką fryzurę? Nie myślę o gładkim upięciu , ale takim trochę od niechcenia, trochę luźnym, dziewczęcym
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując