Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kody w Kanebo
Wątek: Kody w Kanebo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-03, 17:15   #69
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Kody w Kanebo

Cytat:
Napisane przez Nefretete
PaniKoto, a to niespodzianka z produktami Kanebo w Sephorze na Marszałkowskiej...to może ja powiem od siebie, że na początku grudnia 2005 roku odwiedziłam ów wyżej wymienioną perfumerię w celu dobrania koloru podkładu Diora, szukając tego idealnego podeszła do mnie Pani ekspedientka i zaoferowała pomoc, przy okazji poleciła LF Kanebo, wręczyła próbeczkę i na moje pytanie czy mają ten kolor [ 204] na stanie usłyszałam " Tak, dopiero co była duża dostawa..." fiu fiu, to ja dziękuję za 'taki' produkt.

Pollux co rusz w swoich odpowiedziach pisze, że"wszystkie Autoryzowane Perfumerie, w których zakupić można produkty marki Kanebo Int. posiadają kartę kodów, za pomocą której mogą określić tą datę." Powiedzmy, że 'wierzę' w to a dystrybutor to co? święta krowa? jego nie obowiązują jakieś reguły? choć o czym ja piszę, dla nich liczy się tylko $$$ i jeszcze więcej $$$...

Vilandro,dostałaś już kody z 2005roku?

E- miło i Ciebie widzieć
powiedzmy, że była dostawa tylko 204 - ja uzywam 202
Zresztą może i była - to wielka sieć i jeśli nie ma procedury sprawdzającej gdy towar spływa do poszczególnych sklepów, to konsultantki moga o tym nie wiedzieć, a klientki pewnie tak często o rozkodowanie nie pytają.
Poza tym szlag mnie trafia, że czasu nie mam, bo poszukałabym jakiegoś urzędu i zapytała o kwestię kody a polskie przepisy. Japoński producent może sobie robić co mu się podoba, ale dystrybutor powinien rozkodować datę i zamieścić stosowną informację - przeciez i tak nakleja swoją etykietę.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując