Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tusz do rzęs Air Max Astor
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 10:49   #8
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

No proszę, w takim razie firmy kosmetyczne szykują się do ataku! Jakiś miesiąc czy 2 temu dostałam na skrzynkę wiadomośc od sephory, że Max Factor wprowadzi w lutym nową mascarę - pomyślałam - super - akurat skończy mi się moja 2000 calorie, to będę miała w czym wybierac! A teraz okazuję się że i Astor coś wykombinował .
Opis mascary Max Factor:
(ze strony www.maxfactor.com)
Once your lashes try the new iFX Brush there is no going back. It flexes to reach every last lash – to make every lash a standout, every lash a star. Tempted? Just wait till you see the entire diva-licious new Max Factor collection... makeup, maximized.
Lash Perfection's revolutionary new iFX brush - made with patent-pending thermoplastic elastomer technology - works in tandem with its unique purified mineral formula to give you perfectly defined lashes and beautifully framed eyes. Lash Perfection coats and defines your lashes from root to tip - right down to the hard to reach lashes in the inner and outer corners of your eye - leaving your lashes looking fuller and longer.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lash_pack_new.jpg (12,8 KB, 232 załadowań)
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując