Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - poraża mnie!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-06, 13:12   #27
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: poraża mnie!!!!

Ja też popieram pogląd, że trzeba chwilkę być po "tej drugiej stronie lady" żeby wiedzieć co i jak. Pracowałam w sklepie odzieżowym i to jest OBOWIĄZKIEM sprzedawcy żeby zapytać czy klient nie potrzebuje pomocy. Drugim moim obowiązkiem było patrzeć czy przypadkiem ktoś czegoś nie przykleja sobie do łapek już na zawsze ;]
I jako klienta też zawsze denerwowała mnie nachalność sprzedawczyń (panie w douglasie podbiegają do mnie zanim jeszcze zorientuję się, na której półce stoi to, co mnie interesuje). Tak więc klient powinien mieć troche czasu na rozglądnięcie się, ale z drugiej strony czasem idę po konkretną rzecz i chcę rady sprzedawcy i denerwuję się jak muszę zbyt długo czekać. To cienka granica wyczuć, czego akurat dany klient chce i potrzebuje, więc polecem wyrozumiałość

A co do komptencji to, na przykładzie Douglasa w moim miescie, to jest tam jakies 8 ekspedientek, z czego wiem, ze jedna zna sie na tym, co sprzedaje, bo z nia pracowalam. A reszcie bym nie ufala- po prostu nie ufam obcym kobietom. Wszystko, co chce sie dowiedziec powinnam znalezc na forum, KWC albo ogolnie gdzies na necie. Bo chcialabym zauwazyc, ze ekspediantka w kazdym sklepie ma byc espedientka a nie informacja konsumencka, nie jest wszystkowiedzaca. Przynajmniej ja tak rozumiem ten zawod.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując